Podívejte se, co o nás říkají zákazníci

Velká spokojenost. Pan Jirák dokázal vyřešit náš komplikovaný požadavek na sestavu nestandardního nábytku do pracovny - atypický kancelářský stůl, vysoká skříň a především rohový krejčovský stůl s úložnými prostory. Nebylo jednoduché najít firmu ochotnou realizovat takovou zakázku. Profesionální a trpělivá komunikace během návrhu řešení, asistence při výběru materiálu, rychlá a kvalitní montáž.

Jan Chaloupka

RECENZE NA GOOGLE

Pan Jirák a jeho team udělal pro nás 2 skříně a komodu. Pan je velmi zodpovedný a poctivý. Jen doporučuji. Děkuji za vaši práci.

Oxana Bratuchina

RECENZE NA GOOGLE

Nábytek Jirák velmi doporučuji. Objednával jsem skříňku na míru, provedení precizní, na mm přesné. Dodáno za 2 týdny dle nabídky. Poměr cena/kvalita slušný.

Ivan M.

RECENZE NA GOOGLE

Čtěte více recenzí na Google

Panu Jirakovi a vsem, kteri se podileli na vyrobe a montazi nasi kuchynske linky patri nase velke diky. Zvladli vse perfektne a vcas! Diky nim mame nadhernou linku podle nasich predstav, perfektni jednani, umi poradit a je na ne spolehnuti! Dekujeme!

Martina Trakalová

HODNOCENÍ NA FACEBOOKU

S panem Jirákem a jejich firmou mám velice dobrou zkušenost při výrobě a dodání velké vestavěné knihovny. Děkuji za super jednání, rychlost realizace a vysokou kvalitu odvedené práce.

Aleš Hejč

HODNOCENÍ NA FACEBOOKU

Velká spokojenost, vstřícné a profes. jednání. Perfektní práce. Všem doporučujeme.

Hana Harantová

HODNOCENÍ NA FACEBOOKU

Čtěte více recenzí na Facebooku

Profesionální a vstřícné jednání. Kuchyň na míru a spotřebiče Brandt jsme pořídili v roce 2007 a jsme velmi spokojeni.

Eliška Hájková

HODNOCENÍ NA SEZNAMU

Splnili vše co jsem si přála s neskutečnou trpělivostí a profesionálním přístupem. Celá rodina jsme moc spojení a můžeme jen doporučit.

Jiřina Řežábková

HODNOCENÍ NA SEZNAMU

Od pana Jiráka mám udělanou kuchyň ve stylu Provincie, skříně v ložnici, nábytek na chodbě,nábytek ve věži, schody do patra,sklepní dveře, houpačku a plot.Myslím,že není co dodat, je už to 10 let a neustále je vše nadčasové a nerozbytné. Ještě dcera má rovněž kuchyň od pana Jiráka, dokonce do měsíce hotovou. Celá rodina spokojena hlavně manžel, který je puntičkář. Neustále se to vše návštěvám u nás moooc líbí. Máme radost, že ještě exisují tak dobří řemeslníci. Doporučuji Mašková

Jana Mašková

HODNOCENÍ NA SEZNAMU

Čtěte více recenzí na Seznamu