SPOTŘEBIČE

Komfort vaší kuchyně,

to jsou dokonalé spotřebiče.

Buďte při výběru nároční, ale plaťte méně

Spotřebiče s exkluzivně prodlouženou zárukou 4 roky

7 let záruky na spotřebiče Hitachi

  • De Dietrich
  • Brandt 
  • Ciarko Design
  • Hitachi
  • Kluge
  • Romo
De Dietrich

O mimořádné vizionářské schopnosti a vysoké technologické úrovni svědčí skutečnost, že značka De Dietrich neustále přichází na trh s jedinečnými inovacemi svých spotřebičů. Technologie inteligentního vaření ICS (celosvětově exkluzivní technologie), vaření při nízkých teplotách (technologie ceněná předními světovými šéfkuchaři), výkon a preciznost varných desek – toto je jen malý příklad inovací značky De Dietrich.

Brandt 

Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů. Více než 60 let usnadňuje lidem každodenní práce v domácnosti. Těší se z ocenění nejdůvěryhodnější značky v oblasti domácích elektrospotřebičů, které je odměnou za desítky let průzkumu a vývoje, aktivního naslouchání požadavkům zákazníků a znalosti jejich zvyklostí.

Ciarko Design

Místo mačkání tlačítek, přepínání posuvníků nebo hledání dálkového ovladače můžete využít moderní, intuitivní a zcela bezdotykový systém ovládání, který Vám umožní řídit odsavač pomocí několika snadných pohybů v dosahu optického čidla. Pomůže Vám také udržet spotřebič čistý, bez šmouh a otisků.

Odsavače, které ovládáte gesty rukou

Všechny odsavače Ciarko Design proto ohromují výkonem a jsou až překvapivě tiché. Nejtišší BLDC motory na trhu zaručují téměř neslyšný provoz a úspory energie až 95%. Moderní filtry pak dokáží odstranit většinu nepříjemných pachů z ovzduší, a poradí si dokonce i s nebezpečnými bakteriemi a alergeny.

Hitachi

Spotřebiče značky Hitachi byly a jsou synonymem vynikajícího designu, vyspělých technologií a mimořádné kvality. Právě s důrazem na kvalitu nabízí nově Hitachi jedinečnou akci „7 let záruky“.

Kluge

Značka Kluge se od svého vzniku úzce specializovala na kuchyňské odsavače par a brzy se stala značkou s nejširším sortimentem na českém trhu. Tyto designově vyspělé a inovativní odsavače splňují očekávání každého zákazníka a díky vlastnímu testovacímu a certifikačnímu centru, jsou vyladěny pro dosažení maximálních výkonů odtahu při nízké úrovni hlučnosti a spotřeby energie.

Romo

Romo je česká značka s dlouhou tradicí.  Mezi nejžádanější kuchyňské spotřebiče našich zákazníků patří chladničky, mrazničky a chladící vitríny.

NAVŠTIVTE S NÁMI GALERII DE DIETRICH

Prohlédnout si spotřebiče. Vidět je při práci. Ochutnat připravený oběd.

Jedinečný zážitek je na dosah. Pro vás.